Девелопер

Девелопер DIM — це довіра

DIM – експерт в області проектування і будівництва житлових комплексів європейської якості та інноваційного дизайну, орієнтованих на прагматичного споживача. Наша команда працює над тим, щоб кожен міг відчути, що таке комфортне, сучасне і енергоефективне житло.

Ми зводимо житлові комплекси від фундаменту до повної готовності, супроводжуємо їх експлуатацію власними виробничими ресурсами. Такий підхід дозволяє інвесторам бути не тільки замовниками, а й партнерами – брати участь в ухваленні рішень з розвитку інфраструктури наших об'єктів.

Надійність девелопера – головний орієнтир при покупці квартири. Найкращий доказ нашої репутації – успішно реалізовані проекти.

lines-left-top
lines-bottom-right

Реалізовані проекти

line-vertikal
Три сучасні будинки з неповторним стилем і архітектурою. Родзинкою кожної будівлі є поєднання керамогранітного фасаду з панорамним склінням, а серцем – просторий хол із зоною відпочинку в дизайнерському виконанні. У житловому комплексі «Автограф» комфорт відчутній в кожній деталі. І вся ця розкіш – в зеленому куточку Дніпровського району, поблизу мальовничого парку з озерами.
A
A
line-vertikal
Стильний житловий комплекс, зведений в центрі міста Бровари. Він став справжньою сімейною цінністю для тих, хто поважає якість, прагне комфорту для себе і своїх близьких. Будинок, який за всіма параметрами стоїть нарівні з кращими столичними житловими комплексами комфорт-класу, – дійсно вдалий вибір для проживання за містом.
5
5
line-vertikal
Сучасний будинок в класичному стилі – вишукане втілення заміського житла. Поєднання арочних вікон, кованих елементів і об'ємних куполів на даху надає архітектурі будівлі особливого шарму. Комфортні планування, якісні будматеріали і професійний підхід до виконуваних робіт – все це основні складові успіху ЖК «Соборний».
2
2
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д