стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52» здійснюється монтаж ПВХ конструкцій вікон, розпочато монтаж ПВХ конструкцій балконних блоків. Завершена цегляна кладка на покрівлі. Виконується монтаж вентиляторів димовидалення та влаштування протипожежних систем.

Завершені роботи з влаштування плити перекриття паркінгу першої секції.

На другій секції завершуються гідроізоляційні роботи фундаментів. Завершені роботи з влаштування колон паркінгу. Розпочаті роботи з армування фундаментної плити та плит паркінгу 2-ої секції.

Більше фото чекає на Вас в Галереї.

Image 4255 Image 4258 Image 4257 Image 4256 Image 4254
поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д