стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52» завершено роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, дощової каналізації та вентиляції. Змонтовано вертикальні стояки опалення. Згідно з запланованим графіком, ведуться роботи з електропостачання.

Розпочато монтаж ПВХ конструкцій вікон, для яких обрано енергоефективний п'ятикамерний профіль Salamander серії Streamline з високими експлуатаційними характеристиками. Двокамерний склопакет з теплою дистанційною рамкою виготовлено з багатофункціонального скла виробництва Guardian, що забезпечує комфортний мікроклімат круглий рік та збалансоване поєднання сонцезахисту і теплозбереження. Обране сучасне архітектурне мультифункціональне скло SunGuard® HP дозволяє знизити обсяг сонячної енергії, що надходить (економія на кондиціонуванні), забезпечуючи при цьому оптимальний коефіцієнт пропускання видимого світла, теплозбереження і точність передачі кольору.

Кладка стін і внутрішніх перегородок житлових поверхів завершена на 96%. Проводиться цегляна кладка на покрівлі. Розпочалися роботи з влаштування блискавкозахисту та протипожежних систем першої секції та влаштування покрівлі.

Виконано гідроізоляцію конструкцій паркінгу першої секції. Проводяться роботи з влаштування вертикальних монолітних конструкцій паркінгу першої секції до відм. 0.000. Завершено роботи з влаштування паль другої секції. Розпочато земляні роботи для влаштування ростверків другої секції та гідроізоляції конструкцій до відм. 0.000.

Фото з будмайданчику доступні в галереї.

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д