стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52» завершено роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, дощової каналізації та вентиляції. Змонтовано вертикальні стояки опалення. Згідно з запланованим графіком, ведуться роботи з електропостачання.

Розпочато монтаж ПВХ конструкцій вікон, для яких обрано енергоефективний п'ятикамерний профіль Salamander серії Streamline з високими експлуатаційними характеристиками. Двокамерний склопакет з теплою дистанційною рамкою виготовлено з багатофункціонального скла виробництва Guardian, що забезпечує комфортний мікроклімат круглий рік та збалансоване поєднання сонцезахисту і теплозбереження. Обране сучасне архітектурне мультифункціональне скло SunGuard® HP дозволяє знизити обсяг сонячної енергії, що надходить (економія на кондиціонуванні), забезпечуючи при цьому оптимальний коефіцієнт пропускання видимого світла, теплозбереження і точність передачі кольору.

Кладка стін і внутрішніх перегородок житлових поверхів завершена на 96%. Проводиться цегляна кладка на покрівлі. Розпочалися роботи з влаштування блискавкозахисту та протипожежних систем першої секції та влаштування покрівлі.

Виконано гідроізоляцію конструкцій паркінгу першої секції. Проводяться роботи з влаштування вертикальних монолітних конструкцій паркінгу першої секції до відм. 0.000. Завершено роботи з влаштування паль другої секції. Розпочато земляні роботи для влаштування ростверків другої секції та гідроізоляції конструкцій до відм. 0.000.

Фото з будмайданчику доступні в галереї.

поділитись
Последние новости

18. 02. 2019

Хід будівництва за січень 2019

Секція 1 Опоряджувальні роботи в місцях загального користування 6 та 11 закінчено. Виконуються опоряджувальні роботи лобі. Закінчується монтаж вантажно-пасажирського ліфту, пуско-налагодження. Закінчено вантажний монтаж. Приступили до монтажу двух пасажирських ліфтів. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Розпочати роботи по улаштуванню зовнішнього освітлення фасаду будівлі. Виконується монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Секція 2 Розпочати роботи по улаштуванню гідроізоляції покрівлі. Закінчені роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду. Паркінг та зовнішні мережі Виконані роботи по приєднанню зовнішньої мережі водопостачання до будинку на території будівництва. Закінчені роботи внутрішніх мереж водопостачання, каналізації, системи пожежогасіння в паркінгу. Приступили до прокладання мереж К2.К1 Приступили до монтажу обладнання ІТП та водопостачання будівлі. Продовжуємо роботи з диспетчиризації.

Детальніше

21. 01. 2019

Хід будівництва за грудень 2018

​Секція 1 Закінчені опоряджувальні роботи в місцях загального користування на 6 та 11 поверхах секції (ShowRoom). Закінчується монтаж вантажно-пасажирського ліфту, пуско-налагодження заплановано до кінця січня. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Розпочати роботи з улаштування зовнішнього освітлення фасаду будівлі Виконується монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Секція 2 Розпочати роботи з улаштування гідроізоляції покрівлі Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджувальних конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду. Паркінг та зовнішні мережі: Закінчені роботи з приєднання зовнішньої мережі водопостачання до будинку на території будівництва. Виконується монтаж внутрішніх мереж водопостачання, каналізації, системи пожежогасіння в паркінгу.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д