стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52» активно здійснюється монтаж ПВХ конструкцій вікон. Кладка стін і внутрішніх перегородок житлових поверхів завершена на 98%. Цегляна кладка на покрівлі виконана на 90%.

Завершено роботи з влаштування блискавкозахисту на покрівлі. Розпочалося влаштування протипожежних систем першої секції. Здійснено монтаж вертикальних монолітних конструкцій паркінгу першої секції до від. 0.000. Розпочаті роботи з влаштування плити перекриття паркінгу першої секції.

Завершені земляні роботи для влаштування ростверків другої секції та монолітні роботи з влаштування ростверків паркінгу другої секції. Влаштовано підготовку під фундаментну плиту 2-ої секції. Тривають гідроізоляційні роботи.

Більше фото дивіться в галереї.

Image 4162 Image 4164 Image 4163
поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д