стаття

поділитись

У першій секції житлового комплексу «А52» повністю завершено монолітні роботи основного каркасу будівлі. Відповідно до графіка йдуть роботи по влаштуванню внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, електропостачання. Роботи по цегляній кладці зосереджені всередині будівлі.

Тривають роботи з улаштування основ паркінгу, що примикає до першої секції.

Виконані палі успішно пройшли випробування. Розпочато підготовчі роботи з влаштування ростверку.

Триває влаштування огорожі котловану другої черги житлового комплексу. Виконано буроін'єкційні палі, які заплановані для випробування грунтів. Розпочато підготовку до робіт по влаштуванню котловану.

Фото з будмайданчику можна переглянути в Галереї.

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д