стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52» здійснюється монтаж ПВХ конструкцій вікон і балконних блоків. Наближаються до завершення роботи з влаштування покрівлі. Розпочато роботи з розводки інженерних мереж в паркінгу першої секції.

На другій секції завершені гідроізоляційні роботи фундаментів, виконано блискавкозахист паркінгу. Завершено монолітні роботи по влаштуванню фундаментної плити другої секції. Ведуться роботи з армування вертикальних конструкцій на відм. -4.100. Здійснюються роботи з влаштування плити перекриття паркінгу другої секції.

Більше фото в Галереї.

Image 4303 Image 4300 Image 4301 Image 4302
поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д