стаття

поділитись

На першій секції житлового комплексу «А52», згідно з запланованим графіком, йдуть роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, а також електропостачання. Закінчуються роботи з цегляної кладки на фасадній частині, виготовляються ПВХ конструкції вікон. Кладка стін і внутрішніх перегородок здійснюється на всіх поверхах секції.

Закінчено роботи з влаштування паль і ростверків огорожі котловану паркінгу першої секції. Триває влаштування основ паркінгу першої секції: виконані земляні роботи і роботи з гідроізоляції конструкцій паль.

Закінчено влаштування буронабивних паль огорожі котловану другої черги житлового комплексу. Розпочато роботи з влаштування гідроізоляції та ростверків огорожі котловану. Повністю виконано винесення інженерних мереж, які потрапляють в пляму забудови. Успішно пройдені випробування грунтів другої секції натурними палями. Розпочато роботи по влаштуванню котловану.

Актуальні фото дивіться в Галереї.

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д