ЖК «А52»

Житло класу А: від ідеї до втілення

Серед розмаїття нового житла на ринку елітної нерухомості складно відшукати комплекс, який максимально відповідає вимогам і потребам сучасного покупця. Саме тому ми прийняли рішення дати імпульс зародженню нового сегмента, який би перевершив характеристики бізнес-житла, запозичивши ряд переваг преміум-нерухомості. У пошуках балансу престижу і раціональності, ми регулярно аналізували вітчизняний ринок, досліджували сучасні об'єкти в західних країнах, і відшукали золоту середину.

article-left-top-vertical-line
article-right-bottom-line
left-lines

Фахівці Групи компаній DIM - аналітики, архітектори, інженери, проектувальники і маркетологи, - провели ґрунтовну роботу, в результаті якої, в грудні 2016 року ринку був представлений якісно новий концепт житлової нерухомості класу А.

Хто оцінить житло Класу А?

Сучасний покупець відрізняється прагматичним підходом до вибору елітного житла. Не прагнучи до показової розкоші, він робить вибір на користь раціональних переваг.

img

Вирішальними факторами для нього є:

локація в центрі, де вирує ділове і культурне життя

посилена безпека на території житлового комплексу

свобода вибору завдяки різноманітності планувальних рішень

енергоефективні технології

екологічність будівельних матеріалів

комфорт європейського рівня

left-lines

Реалізація: ЖК Класу А

Щоб подарувати українцям якісно новий рівень житла, ми представили житловий комплекс класу А – «А52»

img

В першу чергу була обрана вдала локація

На перетині вулиці Січових Стрільців і Бехтеревського провулку, в 130 м від величного Свято-Покровського монастиря. Близькість головних історичних пам'яток, розвиненість транспортної і соціальної інфраструктури – все це про «А52».

img

Наступним завданням було створення унікального архітектурного проекту

Ми залучили до її вирішення провідних архітекторів столиці. Було запропоновано проект навісного фасаду будівлі, виконаного з керамограніта, в поєднанні з панорамним склінням, які надають «А52» неповторного образу. Втілення цих архітектурних рішень було покладено на фахівців нашої компанії AVN Capital.

img

Сьогодні головна відповідальність лежить на плечах будівельників

Кожен день, навіть в найсуворішу погоду, досвідчені будівельники зводять «А52». Завдяки встановленим веб-камерам, стежити за ходом будівництва житлового комплексу можна прямо зараз, в режимі реального часу.

img
25 унікальних планувань на будь-який смак
Вибрати свою квартиру
img
У «А52» є все для щасливого життя
оцінити всі переваги
Серед головних принципів групи компаній DIM – чесність і відкритість.

«А52» – четвертий проект групи компаній DIM. Ви можете самостійно оцінити результати нашої діяльності на прикладі інших житлових комплексів.