logo preloader

А ЦЕ МІЙ ПРОСТІР В ЦЕНТРІ МІСТА

Залишилось 2 квартири!

Ідеальний баланс престижу і якості
ПРО ПРОЕКТ

Клас А – новий тренд на ринку житлової нерухомості, який поєднує в собі переваги бізнес- і преміум-класу

«А52» – перший житловий комплекс класу А, що зводиться групою компаній DIM

оцінити переваги
logoA52Lines

Високий рівень енергоефективності, розташування в центрі мегаполісу, унікальність архітектурних рішень, використання високоякісних будматеріалів і передових технологій будівництва, новий рівень комфорту і комплексна система безпеки

Переваги

У ритмі великого міста

Одією з головних переваг житла Класу А є виграшна локація в центрі мегаполісу. ЖК «А52» розташований на вулиці Січових Стрільців. Тут прекрасно розвинена соціальна і транспортна інфраструктура. Поблизу будинку легко знайти престижні школи і ліцеї столиці, провідні вищі навчальні заклади, сучасні медичні установи тощо.

big logo a
top-right-lines
line vertical
bottom left lines

Енергоефективність Класу А

Житлова нерухомість класу А відрізняється високим рівнем енергоефективності. Завдяки параметрам фасаду, даху, вікон та інженерного обладнання в ЖК «А52» підтримується комфортний мікроклімат протягом усього року. Результат – розумне споживання енергоресурсів і зниження комунальних платежів.

big logo 5
line-top-left
line-top-right
big logo 2

Втілення унікальності та якості

Унікальні архітектурні рішення

Презентабельність ЖК «А52» вдало підкреслюють панорамні вікна в поєднанні з навісним фасадом. Різноманітність унікальних планувань дозволяє запропонувати індивідуальний підхід до вибору квартир.

Якість зовні і всередині

При будівництві «А52» використовуються високоякісні матеріали і сучасні технології будівництва. Всі стіни зводяться з повнотілої керамічної цегли, фасад виконаний із застосуванням керамогранітних плит і утеплений товстим шаром мінеральної вати, в квартирах встановлені вікна з високими енергозберігаючими властивостями.

Власна філософія комфорту

У розпорядженні мешканців «А52» дизайнерське лобі із зоною відпочинку, лаунж-тераса на даху з мальовничими краєвидами на місто, підземний паркінг з терміналами для підзарядки електромобілів.

Всі переваги Класу А
Квартири
2
секції
17
поверхів
231
квартира
3m- 3,6m
висота стель
img
img
img
img
img
Вражаюче розмаїття квартир на будь-який смак

Більше 25 варіантів індивідуальних планувань площею від 37 м² до 260 м²

Обрати квартиру
img
lines-left-top
lines-bottom-right

Девелопер DIM – це довіра

Надійність девелопера – головний орієнтир при покупці квартири. Найкращий доказ нашої репутації – успішно реалізовані проекти.

КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д