ИНФРАСТРУКТУРА

Жити в історичному центрі міста

Жити в ЖК «А52» – означає бути частиною ділового і культурного життя столиці. У безпосередній близькості від будинку знаходяться престижні бізнес-центри, головні історичні пам'ятки міста і розважальні комплекси.

image
7 хв
ДО ЗОЛОТИХ ВОРІТ

Золоті ворота – основний в'їзд до Києва часів Ярослава Мудрого.

15 хв
ДО ХРЕЩАТИКА

Головна вулиця і невід'ємний символ Києва, простягається від Європейської до Бессарабської площі.

13 хв
ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПЕРИ

Найбільший музичний театр України, зведений на початку XX ст.

КАРТА

Житловий комплекс «А52»: престижні квартири в Києві на будь-який смак

Покупка квартири в Києві – питання, що вимагає ретельного рішення. Значення мають не тільки особисті побажання щодо місця розташування комплексу і його класності, а й безліч інших важливих чинників: надійність забудовника, технології будівництва, якість матеріалів, динаміка темпів зведення. Якщо ви давно мрієте, щоб вашим новим місцем проживання став центр Києва, пропонуємо ознайомитися з житловим комплексом «А52». Ви обов'язково знайдете в ньому безліч гідних переваг: облаштована прибудинкова територія з дитячим майданчиком, наявність підземного паркінгу, затишна тераса на даху, просторий затишний хол з ресепшн і зоною відпочинку, більше 25-ти унікальних планувань та ін.

Золоті ворота, Хрещатик, Андріївський узвіз – всі ці найважливіші пам'ятки старовинної частини міста знаходяться практично по сусідству з житловим комплексом «А52». У зоні пішої досяжності також розташовані головні бізнес-центри, торгово-розважальні комплекси і об'єкти соціальної інфраструктури – дитсадки, школи, університети, медичні центри та ін. Найближча станція метро – Лук'янівська – всього в 15 хвилинах від комплексу.