стаття

поділитись

Дізнавшись про низку переваг житлового комплексу «А52», Ви будете здивовані привабливою вартістю квадратного метру! Дозвольте собі розкіш більшу за власні очікування:

  • квартиру в серці Києва, поблизу найбільш визначних історичних пам’яток
  • житло у будинку з високими показниками енергоефективності та якістю будівництва
  • затишну зону відпочинку у лобі, оформленому за індивідуальним дизайн-проектом
  • захопливе дозвілля на експлуатованій терасі із дивовижними видами на місто
  • можливість придбання паркомісця із терміналом для підзаряджання електромобілю

Уявляти своє життя в ЖК «А52» вдвічі приємніше за чашкою ароматної кави чи чаю. Під час бесіди ми вам продемонструємо макет комплексу, реалістичні візуалізації та зручні планування квартир.

Сплануйте зустріч із менеджером просто зараз: 044 500 52 52

Image 4119
поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д