стаття

поділитись

26 жовтня у відділі продажів ЖК "А52" відбулася презентація житлових комплексів групи компаній DIM для ріелторів. 26 брокерів ознайомилися з усіма перевагами житлової нерухомості групи компаній та способами інвестування, які пропонує девелопер.

В рамках Дня відкритих дверей відбулася презентація ЖК "А52", ЖК "Автограф", ЖК "Метрополіс": гості мали можливість познайомитися з дозвільною документацією, обговорити переваги такого механізму інвестування, як укладення форвардних контрактів, та спеціальні пропозиції на придбання нерухомості. В заході взяли участь 26 ріелторів – як представників агенцій з нерухомості, так і тих, хто працює самостійно.

Павло Подраний, Директор відділу продажів групи компаній DIM:

«Зазвичай девелопери реалізують проекти завдяки відділам продажів. Група компаній DIM вирішила скористатися досвідом європейських колег, які активно співпрацюють з брокерами. У такий спосіб ми демонструємо нашу відкритість до всіх учасників ринку та готовність працювати як з кінцевими інвесторами, так і з посередниками».

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д