стаття

поділитись

Відповідно до запланованого графіка в першій секції житлового комплексу «А52» проводяться роботи по влаштуванню внутрішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації, а також електропостачання.

Цегляна кладка стін і внутрішніх перегородок здійснюється на всіх поверхах
секції - з 14-го по 17-й. Триває влаштування основ паркінгу, що примикає до першої секції: виконані земляні роботи (в т.ч. пандус паркінгу) і розпочато роботи з гідроізоляції конструкцій, що знаходяться нижче відм. 0,000.

Image 3675

Проводяться роботи по влаштуванню огорожі котловану другої черги житлового комплексу. Виконується винесення інженерних мереж, які потрапляють в межі забудови. Розпочато випробування грунтів другої секції натурними палями.

Image 3676

Більше фото дивіться в Галереї.

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д