стаття

поділитись

13 жовтня 2017 року за результатами V всеукраїнської будівельної премії IBuild, організатором якої виступає Конфедерація будівельників України, житловий комплекс «А52» здобув почесне звання «Елітна новобудова року».

За результатами онлайн-голосування та оцінкою незалежних експертів у сфері будівництва, житловий комплекс «А52» відповідає світовим стандартам та нормам європейського житла. Про це свідчить виграшна локація в центрі столиці, високий рівень енергоефективності (Клас А), раціональні планування квартир, передбачені громадські зони відпочинку у холі та на терасі, що розташована на даху «А52».

В ході церемонії нагородження, ще один житловий комплекс групи компаній DIM, ЖК «Автограф», став переможцем премії у номінації «Житловий комплекс комфорт-класу». Три будинки зводяться в Дніпровському районі столиці, біля парку «Перемога. Введення в експлуатацію першого будинку – IV квартал 2017 року.

поділитись
Последние новости

06. 12. 2018

Хід будівництва за листопад 2018

Оцініть динаміку процесу зведення житлового комплексу «А52» за листопад 2018: Здійснюється прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання по Бехтерівському провулку. Здійснюється улаштування теплової камери з під`єднанням до теплових мереж. Секція 1 Продовжуються роботи з утеплення фасаду. Виконується монтаж елементів огородження балконів, фрагментів вентильованого фасаду та алюмінієвих конструкцій. Здійснюється монтаж кабельних трас електропостачання та протипожежних систем. Виконуються опоряджувальні роботи на 6 та 11 поверхах, а також підготовчі роботи для початку оздоблення місць загального користування. Розпочато монтаж вантажно-пасажирського ліфта. Секція 2 Розвантажується та заготовлюється керамічна цегла для роботи на поверхах і покрівлі. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки огороджуючих конструкцій та внутрішніх стін. Виконується монтаж алюмінієвих конструкцій, вікон фірми Salamander та конструкцій системи вентильованого фасаду.

Детальніше
КОНТАКТИ

Щоб дізнатися всі деталі про квартири ви можете:

вул. Січових Стрельців
(Артема), 52А/52Д